PIT 2010 bez stania w kolejce

Akcja rozliczania dochodów za rok 2010 potrwa w tym roku do 2 maja. Osobom, które nie lubią odwiedzać urzędów skarbowych, umożliwiamy w ramach usługi sporządzenia rozliczenia rocznego przesłanie zeznania do urzędu drogą elektroniczną. Konieczne jest w tym celu zabranie ze sobą rozliczenia rocznego za 2009 rok.
To bezpieczna i wygodna metoda przesyłania rozliczenia, a potwierdzenie odbioru zeznania przez urząd jest dostępne już chwilę po jego wysłaniu. W tym roku możliwe jest również złożenie drogą elektroniczną wspólnych rozliczeń małżonków.

Przez dwa weekendy marca wypełniamy PITy zupełnie za darmo! 2010-03-15
Wspólnie z centrum handlowym Stara Cegielnia zapraszamy do skorzystania z możliwości bezpłatnego uzyskania porad związanych z rozliczeniem rocznym oraz wypełnienia PIT.
Każdy, kto odwiedzi centrum w ciągu dwóch marcowych weekendów (19-20 oraz 26-27 marca) w godzinach 10:00-18:00, będzie miał szansę uzyskać porady doradców podatkowych, informacje z Urzędu Skarbowego oraz wypełnić i złożyć swój PIT. Zapraszamy również na stronę centrum handlowego Stara Cegielnia: http://www.stara-cegielnia.pl/aktualnosc/pity